Liikmed

Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 08.11.21

Meie ühingus on 74 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 08.11.2021
Nr Nimi Organisatsioon E-post Koduleht
1 Aidi Hallikmägi Servistor OÜ aidihall@gmail.com
2 Aita-Lidia Antson Forstal OÜ aita.antson@gmail.com
3 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com
4 Andriana Liibek Andrily OÜ andrianaliibek@gmail.com www.andrily.eu
5 Angela Treimaa Inglisilm OÜ, Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com
6 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com www.dreamcapital.ee
7 Anni Vahter Nanante OÜ annivahter5@gmail.com 
8 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee www.lastehoid.ee
9 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com www.vooretallid.com
10 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee www.floris.ee
11 Berit Kalle Paluküla Mäe talu berit.kalle@mail.ee www.maetalu.ee
12 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee www.candille.ee
13 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com
14 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee www.polgutalu.weebly.com
15 Epp Sussen Potipoiss OÜ epp.sussen@gmail.com
16 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com
17 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee
18 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee www.adograaf.ee
19 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee www.siksak.ee 
20 Heli Talts Tahelites OÜ helital@hot.ee www.helitalts.ee
21 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com
22 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com www.lacopita.ee
23 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com
24 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee
25 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee www.tulem.ee 
26 Jane Salu Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  www.projektiagentuur.ee
27 Janeli Säärits Hoov MTÜ janeli.saarits@gmail.com
28 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee www.lastehoid.ee
29 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com www.kirst.ee
30 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com
31 Kaidi Kornak Rapla Rahvakool MTÜ, Saue Production OÜ kaidi@naisedraplamaal.ee
32 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com
33 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TRANS OÜ tahekaire@gmail.com
34 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee
35 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com
36 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com
37 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com www.loodusspa.ee
38 Kersti Ojamets Kerstal OÜ kersti@creativefurniture.ee
39 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com
40 Lea Erlemann Õnne Ilusalong, Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee 
41 Liina Silm Lillesahver OÜ liina@lillesahver.ee www.lillesahver.ee
42 Liina Vahenurm Vuutsi OÜ liina.vahenurm@gmail.com www.vuutsi.ee
43 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com www.madebalbat.com
44 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee www.rohelinepesumaja.ee
45 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ, Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com;  spirulinapasta@gmail.com
46 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com
47 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee
48 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com
49 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com
50 Marju Pajo Rapla Vallavalitsus marju.pajo@gmail.com
51 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com
52 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com
53 Merike Pappel pappel.merike@gmail.com 
54 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee www.elujoukeskus.ee
55 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee
56 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com
57 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com
58 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com
59 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast.ee www.uniplast.ee
60 Rikka Toman Väärt Raplamaa Toode rikka.toman@gmail.com
61 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com
62 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee www.harviker.ee
63 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee www.minnasahver.ee
64 Siret Jakobson Everling OÜ siretjakobson@gmail.com
65 Sirli Tilga Nurme Sahver OÜ tilgasirli@gmail.com
66 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com;
67 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee
68 Teele Ojasalu Ooperikino MTÜ, Arendusselts Koduaseme, Külaülikool teeleojasalu@gmail.com https://www.facebook.com/ooperikino  
69 Tiina Koskinen Pintsel ja Rull OÜ tiiet71@gmail.com
70 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com
71 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com
72 Triinu Simkin Odedisain OÜ triinusimkin0@gmail.com www.odedisain.ee
73 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee
74 Viive Toomla Hiiepuu OÜ viive.toomla@tootukassa.ee