Liikmed

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 15.10.2020

Meie ühingus on 67 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed
Nr Nimi Organisatsioon E-post Tegevusvaldkond Koduleht
1 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com raamatupidamine
2 Angela Treimaa Inglisilm OÜ                                                                 Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com käsitöö
3 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com raha müük www.dreamcapital.ee
4 Anni Vahter Nanante OÜ annivahter5@gmail.com  projektijuhtimine
5 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee lastehoid www.lastehoid.ee
6 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com hobusekasvatus www.vooretallid.com
7 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee iluteenused www.floris.ee
8 Berit Kalle Saue Production OÜ kaidi@naisedraplamaal.ee toiduainetetööstus
9 Berit Kalle Paluküla Mäe talu berit.kalle@mail.ee turismindus
10 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee lastemööbli valmistamine
11 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com sündmuste korraldamine
12 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee pärimus- ja puidutooted www.polgutalu.weebly.com
13 Epp Sussen Potipoiss OÜ epp.sussen@gmail.com korstnapühkimisteenus
14 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com tõlketeenus
15 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee meditsiiniseadmed
16 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee reklaam, kujundus www.adograaf.ee
17 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee õmblusteenus www.siksak.ee 
18 Ilme Vaagert FIE Massöör ilmeva@hot.ee massaažiteenus
19 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com kultuur
20 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com toitlustamine
21 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com käsitöö
22 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee lemmikloomad
23 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee raamatupidamine www.tulem.ee 
24 Jane Salu Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  turundus ja reklaam www.projektiagentuur.ee

www.virtuaalassistent.ee

25 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee lastehoid www.lastehoid.ee
26 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com mööbli tootmine www.kirst.ee
27 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com heategevus
28 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com mesindus
29 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TRANS OÜ tahekaire@gmail.com toitlustamine
30 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee peokorraldus
31 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com kinnisvara arendus
32 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com tervisetooted
33 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com käsitöö kosmeetika
34 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com alustav ettevõtja
35 Lea Erlemann Õnne Ilusalong                                                               Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee  iluteenused                                                           puitmööbel ja detailid
36 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com graafika kunstnik www.madebalbat.com
37 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee pesumaja www.rohelinepesumaja.ee
38 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ                                                                    Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com;  spirulinapasta@gmail.com vesiviljelus
39 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com disainmõtlemine /coach
40 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee õpilaste arendamine, õpilasfirmad
41 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com käsitöö
42 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com käsitöö
43 Marju Pajo Rapla Vallavalitsus marju.pajo@gmail.com KOV
44 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com põllumajandus
45 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com raamatupidamine
46 Merike Pappel pappel.merike@gmail.com  finatsvaldkond
47 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee heaolukeskus www.elujoukeskus.ee
48 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee käsitöö
49 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com toitlustamine
50 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com peokorraldus
51 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com enda kinnisvara üürile andmine ja käitus;
Sisearhitektuurne projekteerimine ja kujundamine.
52 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast sporditarvete ning kile ja kilekottide tootmine www.uniplast.ee
53 Rikka Toman Väärt Raplamaa Toode rikka.toman@gmil.com terapeut
54 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com käsitöö
55 Sigrid Keskküla Blessix OÜ blessixbeauty@gmail.com looduskosmeetika
56 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee mööbli tootmine www.harviker.ee
57 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee käsitöökommide tootmine www.minnasahver.ee
58 Siret Jakobson Everling OÜ siretjakobson@gmail.com reklaami vahendamine
59 Sirli Tilga Nurme Sahver OÜ tilgasirli@gmail.com mesindus
60 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com; sündmuste korraldamine
61 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee finatsjuhtimine
62 Teele Ojasalu Ooperikino                                                                    MTÜ Arendusselts Koduaseme,     Külaülikool teeleojasalu@gmail.com kultuurisündmused, kodanikualgatus https://www.facebook.com/ooperikino  https://www.facebook.com/mtykoduaseme  https://www.facebook.com/kylaylikool)
63 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com peokorraldus
64 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com raamatupidamine
65 Triinu Simkin Odedisain OÜ triinusimkin0@gmail.com käsitöö www.odedisain.ee
66 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee lemmikloomad
67 Viive Toomla Hiiepuu OÜ viive.toomla@tootukassa.ee käsitöö