Liikmed

Meie ühingus on 73 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 22.03.2022
Nr Nimi Organisatsioon E-post Koduleht
1 Aidi Hallikmägi Servistor OÜ aidihall@gmail.com
2 Aita-Lidia Antson Forstal OÜ aita.antson@gmail.com
3 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com
4 Andriana Liibek Andrily OÜ andrianaliibek@gmail.com www.andrily.eu
5 Angela Treimaa Inglisilm OÜ, Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com
6 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com www.dreamcapital.ee
7 Anni Vahter Nanante OÜ annivahter5@gmail.com 
8 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee www.lastehoid.ee
9 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com www.vooretallid.com
10 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee www.floris.ee
11 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee www.candille.ee
12 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com
13 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee www.polgutalu.weebly.com
14 Eve Mikson Rapla Gümnaasium eve.mikson@rapla.edu.ee
15 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com
16 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee
17 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee www.adograaf.ee
18 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee www.siksak.ee 
19 Heli Talts Tahelites OÜ helital@hot.ee www.helitalts.ee
20 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com
21 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com www.lacopita.ee
22 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com
23 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee
24 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee www.tulem.ee 
25 Jane Helandi Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  www.projektiagentuur.ee
26 Janeli Säärits Hoov MTÜ janeli.saarits@gmail.com
27 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee www.lastehoid.ee
28 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com www.kirst.ee
29 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com
30 Kaidi Kornak Saue Production OÜ, Rapla Rahvakool kaidi@naisedraplamaal.ee
31 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com
32 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TRANS OÜ tahekaire@gmail.com
33 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee
34 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com
35 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com
36 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com www.loodusspa.ee
37 Kersti Ojamets Kerstal OÜ kersti@creativefurniture.ee
38 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com
39 Lea Erlemann Õnne Ilusalong, Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee 
40 Liina Silm Lillesahver OÜ liina@lillesahver.ee www.lillesahver.ee
41 Liina Vahenurm Vuutsi OÜ liina.vahenurm@gmail.com www.vuutsi.ee
42 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com www.madebalbat.com
43 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee www.rohelinepesumaja.ee
44 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ, Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com;  spirulinapasta@gmail.com
45 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com
46 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee
47 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com
48 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com
49 Marju Pajo Rapla Vallavalitsus marju.pajo@gmail.com
50 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com
51 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com
52 Merike Pappel pappel.merike@gmail.com 
53 Olga Sokk Tantsustuudio Lootus olga.sokk@gmail.com www.tantsud.ee
54 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee www.elujoukeskus.ee
55 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee
56 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com
57 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com
58 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com
59 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast.ee www.uniplast.ee
60 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com
61 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee www.harviker.ee
62 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee www.minnasahver.ee
63 Sirje Kautsaar Rapla Gümnaasium sirjekautsaar@gmail.com
64 Sirli Tilga Nurme Sahver OÜ tilgasirli@gmail.com
65 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com;
66 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee
67 Teele Ojasalu Ooperikino MTÜ, Arendusselts Koduaseme, Külaülikool teeleojasalu@gmail.com https://www.facebook.com/ooperikino  
68 Tiina Koskinen Pintsel ja Rull OÜ tiiet71@gmail.com
69 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com
70 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com
71 Triinu Simkin Odedisain OÜ triinusimkin0@gmail.com www.odedisain.ee
72 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee
73 Viive Toomla Hiiepuu OÜ viive.toomla@tootukassa.ee