Liikmed

Meie ühingus on 86 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 17.03.2023
Nr Nimi Organisatsioon E-post Koduleht
1 Aidi Hallikmägi Servistor OÜ aidihall@gmail.com
2 Aire Tammik viive.toomla@tootukassa.ee
3 Aita-Lidia Antson Forstal OÜ aita.antson@gmail.com
4 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com
5 Andriana Liibek Andrily OÜ andrianaliibek@gmail.com www.andrily.eu
6 Angela Treimaa Inglisilm OÜ, Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com
7 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com www.dreamcapital.ee
8 Anni Vahter Nanante OÜ annivahter5@gmail.com 
9 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee www.lastehoid.ee
10 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com www.vooretallid.com
11 Astrit Štraih astrit6@hot.ee
12 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee www.floris.ee
13 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee www.candille.ee
14 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com
15 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee www.polgutalu.weebly.com
16 Eve Mikson Rapla Gümnaasium eve.mikson@rapla.edu.ee
17 Evelin Küttis Bakelin OÜ evelin.kyttis@gmail.com
18 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com
19 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee
20 Hele Aller Alu Varahaldus OÜ hele.aller@gmail.com
21 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee www.adograaf.ee
22 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee www.siksak.ee 
23 Heli Talts Tahelites OÜ helital@hot.ee www.helitalts.ee
24 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com
25 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com www.lacopita.ee
26 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com
27 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee
28 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee www.tulem.ee 
29 Jane Helandi Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  www.projektiagentuur.ee
30 Janeli Säärits Hoov MTÜ janeli.saarits@gmail.com
31 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee www.lastehoid.ee
32 Jekaterina Soiver viive.toomla@tootukassa.ee
33 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com www.kirst.ee
34 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com
35 Kaidi Kornak Saue Production OÜ, Metavision OÜ, Rapla Rahvakool MTÜ kaidi@naisedraplamaal.ee https://www.facebook.com/RaplaRahvakool
36 Kaili Tuul Jäämari OÜ kaili.tuul@gmail.com www.jaamari.ee
37 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com
38 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TRANS OÜ tahekaire@gmail.com
39 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee
40 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com
41 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com
42 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com www.loodusspa.ee
43 Kersti Ojamets Kerstal OÜ kersti@creativefurniture.ee
44 Krasimira Ivanova Mirai Design OÜ krasimira.ivanova@hotmail.com
45 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com
46 Lea Erlemann Õnne Ilusalong, Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee 
47 Liina Silm Lillesahver OÜ liina@lillesahver.ee www.lillesahver.ee
48 Liina Vahenurm Vuutsi OÜ liina.vahenurm@gmail.com www.vuutsi.ee
49 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com www.madebalbat.com
50 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee www.rohelinepesumaja.ee
51 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ, Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com;  spirulinapasta@gmail.com
52 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com
53 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margot.sarv1234@gmail.com
54 Mari Voksep Resto Sinu Kodus OÜ mari@restosinukodus.ee
55 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com
56 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com
57 Marju Pajo Rapla Vallavalitsus marju.pajo@gmail.com
58 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com
59 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com
60 Merike Pappel pappel.merike@gmail.com 
61 Nansy Suviste Näpsu OÜ suvistenansy@gmail.com
62 Olga Sokk Tantsustuudio Lootus olga.sokk@gmail.com www.tantsud.ee
63 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee www.elujoukeskus.ee
64 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee
65 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com
66 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com
67 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com
68 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast.ee www.uniplast.ee
69 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com
70 Rita-Triinu Peussa Raplamaa Partnerluskogu ritatriinu.peussa@gmail.com
71 Sigrid Kressel SK Polsterdus OÜ sigridostrat@gmail.com
72 Sigrid Varik SigVel Ehitus OÜ sigvelehitus@gmail.com
73 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee www.harviker.ee
74 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee www.minnasahver.ee
75 Sirje Kautsaar Rapla Gümnaasium sirjekautsaar@gmail.com
76 Sirli Tilga Nurme Sahver OÜ tilgasirli@gmail.com
77 Stina Andok stina.andok@gmail.com
78 Taagi Tellus Enefit Connect OÜ; Päriselt Minuga MTÜ; Miss Raplamaa tellustaagi@gmail.com; https://www.facebook.com/pariseltminuga
79 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee
80 Teele Ojasalu Ooperikino MTÜ, Arendusselts Koduaseme, Külaülikool teeleojasalu@gmail.com https://www.facebook.com/ooperikino  
81 Terje Mitev Mahlametsa OÜ terje93@hotmail.com
82 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com
83 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com
84 Triinu Roosvalt Odedisain OÜ triinuroosvalt@gmail.com www.odedisain.ee
85 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee
86 Viive Toomla viive.toomla@tootukassa.ee