Liikmed

Meie ühingus on 80 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 10.10.2022
Nr Nimi Organisatsioon E-post Koduleht
1 Aidi Hallikmägi Servistor OÜ aidihall@gmail.com
2 Aita-Lidia Antson Forstal OÜ aita.antson@gmail.com
3 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com
4 Andriana Liibek Andrily OÜ andrianaliibek@gmail.com www.andrily.eu
5 Angela Treimaa Inglisilm OÜ, Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com
6 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com www.dreamcapital.ee
7 Anni Vahter Nanante OÜ annivahter5@gmail.com
8 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee www.lastehoid.ee
9 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com www.vooretallid.com
10 Astrit Štraih astrit6@hot.ee
11 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee www.floris.ee
12 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee www.candille.ee
13 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com
14 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee www.polgutalu.weebly.com
15 Eve Mikson Rapla Gümnaasium eve.mikson@rapla.edu.ee
16 Evelin Küttis Bakelin OÜ evelin.kyttis@gmail.com
17 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com
18 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee
19 Hele Aller Alu Varahaldus OÜ hele.aller@gmail.com
20 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee www.adograaf.ee
21 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee www.siksak.ee
22 Heli Talts Tahelites OÜ helital@hot.ee www.helitalts.ee
23 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com
24 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com www.lacopita.ee
25 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com
26 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee
27 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee www.tulem.ee
28 Jane Helandi Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  www.projektiagentuur.ee
29 Janeli Säärits Hoov MTÜ janeli.saarits@gmail.com
30 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee www.lastehoid.ee
31 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com www.kirst.ee
32 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com
33 Kaidi Kornak Saue Production OÜ, Metavision OÜ, Rapla Rahvakool MTÜ kaidi@naisedraplamaal.ee https://www.facebook.com/RaplaRahvakool
34 Kaili Tuul Jäämari OÜ kaili.tuul@gmail.com www.jaamari.ee
35 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com
36 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TRANS OÜ tahekaire@gmail.com
37 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee
38 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com
39 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com
40 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com www.loodusspa.ee
41 Kersti Ojamets Kerstal OÜ kersti@creativefurniture.ee
42 Krasimira Ivanova Mirai Design OÜ krasimira.ivanova@hotmail.com
43 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com
44 Lea Erlemann Õnne Ilusalong, Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee
45 Liina Silm Lillesahver OÜ liina@lillesahver.ee www.lillesahver.ee
46 Liina Vahenurm Vuutsi OÜ liina.vahenurm@gmail.com www.vuutsi.ee
47 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com www.madebalbat.com
48 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee www.rohelinepesumaja.ee
49 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ, Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com; spirulinapasta@gmail.com
50 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com
51 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee
52 Mari Voksep Resto Sinu Kodus OÜ mari@restosinukodus.ee
53 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com
54 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com
55 Marju Pajo Rapla Vallavalitsus marju.pajo@gmail.com
56 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com
57 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com
58 Merike Pappel pappel.merike@gmail.com
59 Nansy Suviste Näpsu OÜ suvistenansy@gmail.com
60 Olga Sokk Tantsustuudio Lootus olga.sokk@gmail.com www.tantsud.ee
61 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee www.elujoukeskus.ee
62 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee
63 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com
64 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com
65 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com
66 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast.ee www.uniplast.ee
67 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com
68 Sigrid Kressel SK Polsterdus OÜ sigridostrat@gmail.com
69 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee www.harviker.ee
70 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee www.minnasahver.ee
71 Sirje Kautsaar Rapla Gümnaasium sirjekautsaar@gmail.com
72 Sirli Tilga Nurme Sahver OÜ tilgasirli@gmail.com
73 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com;
74 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee
75 Teele Ojasalu Ooperikino MTÜ, Arendusselts Koduaseme, Külaülikool teeleojasalu@gmail.com https://www.facebook.com/ooperikino
76 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com
77 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com
78 Triinu Roosvalt Odedisain OÜ triinuroosvalt@gmail.com www.odedisain.ee
79 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee
80 Viive Toomla viive.toomla@tootukassa.ee