Meist lähemalt

Mida teeme ja miks teeme?

Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ on 2009. aastal asutatud naisettevõtjaid koondav ühendus, mille põhikirjaliseks eesmärgiks on Eesti naiste aktiivsem osalemine ettevõtluses ja ühiskondlikus elus. Ühingul on 2021. aasta sügisel 74 liiget, kellest enamus on Raplamaal tegutsevad ettevõtjad, ettevõtete võtmepositsioonidel töötavad naised, õpetajad, kunstnikud ning aktiivsed inimesed. Liikmete arvu jätkuv kasv näitab ühingu tugevust ja vajalikkust.

 

Naisi ühendab positiivne eluhoiak, kodukoha väärtustamine, pereväärtuste asetamine esikohale, turvalise elukeskkonna säilitamine maapiirkonnas, edasipüüdlikkus, kultuurihuvi, õppimistahe ja Raplamaa jätkusuutlik areng. Ühing korraldab nii oma liikmetele, kui ka avalikkusele suunatud koolitusi, teemaõhtuid, kontserte, teatrietendusi, loodusmatku, ettevõtete külastusi nii maakonnas, kui väljaspool. 2019 aastast alates korraldame Naiste Ööde Filmifestivali (NÖFF).
Tere tulemast meie sündmustele!

Kas teadsid

Kas teadsid

Rapla maakond on nii otseses kui ka ülekantud tähenduses lättekoht: siit saavad alguse suured jõed, uued ideed ja koolkonnad.
neid fakte

neid fakte

Läbi Raplamaa jooksevad mitmesugused looduslikud, keelelised ja kultuurilised piirid.
Raplamaa Rabad

Raplamaa Rabad

Raplamaa on rikas rabade poolest, mitmes neist on ka laudteega matkarajad.
kohta

kohta

Maaliline ja suhteliselt vaikne elukeskkond meelitab kohale hulgaliselt linnakärast väsinud tallinlasi, kes rajavad siia oma kodu.
MTÜ TUTVUSTUS

ÜHINGU LOOMISE LUGU

2006. aasta 8. märtsil avati Raplamaa Arendus-Ettevõtluskeskuse initsiatiivil naisettevõtluse teabekeskus FemNet, mida rahastas EL Läänemere riikide naistele ettevõtlikkuse edendamise toetusprogramm INTERREG. Meetme eesmärgiks oli maapiirkondade naisi kutsuda koostööle ja edendada ettevõtlust. Võrgustikuga liitus ligi 160 naist. Mitmel aastal korraldati Naistepäeva ja käidi naiste juhitud ettevõtteid külastamas. Hakkas tekkima kindel kooslus ning rahastusperioodi lõppedes asutati võrgustiku aktiivsemate naiste eestvedamisel 2009. aasta juunikuus mittetulundusühing Ettevõtlikud Naised Raplamaal.

Viieliikmeline juhatus

Katrin Klaebo profiilipilt kodulehele

Katrin Klaebo

Siret Elmi prof kodulehele

Siret Elmi

Andra Liibek

Andra Liibek

Kaidi Kornak prof kodulehele

Kaidi Kornak

Maria Mettas kodulehele

Maria Mettas

RAPLAMAA AASTA TEGU 2018

PARIMATE ETTEVÕTJATE TUNNUSTAMINE 2018

NAISTEPÄEV 2018 – VÕRDSED VÕIMALUSED

ETTEVÕTLUSNÄDAL 2018

RAPLAMAA TÄNUGALA 2018

PARIMATE ETTEVÕTJATE TUNNUSTAMINE 2017

KOOLITUS “MINA OLEN MINA” 2017

RIIGIKOGU KÜLASTUS 2016

80

Ühingu liiget

13

Tegutsemis aastat

45

Keskmine vanus

325

Tekitatud töökohta

12.5

2019 käive (milj)