Liikmed

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 01.02.2020

 

Meie ühingus on 64 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega!

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed
Nr Nimi Organisatsioon E-post Tegevusvaldkond Koduleht
1 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com raamatupidamine
2 Angela Treimaa Inglisilm OÜ                                                                 Naturally Pure Products Estonia OÜ a.treimaa@gmail.com käsitöö
3 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com raha müük www.dreamcapital.ee
4 Annika Rannamets Ridiradiralla OÜ annika@lastehoid.ee lastehoid www.lastehoid.ee
5 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com hobusekasvatus www.vooretallid.com
6 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee iluteenused www.floris.ee
7 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee lastemööbli valmistamine
8 Eli Sukles Maze OÜ elisukles@gmail.com sündmuste korraldamine
9 Ene Laur Enekun OÜ ene.laur@neti.ee pärimus- ja puidutooted www.polgutalu.weebly.com
10 Epp Sussen Potipoiss OÜ epp.sussen@gmail.com korstnapühkimisteenus
11 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com tõlketeenus
12 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee meditsiiniseadmed
13 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee reklaam, kujundus www.adograaf.ee
14 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee õmblusteenus www.siksak.ee 
15 Ilme Vaagert FIE Massöör ilmeva@hot.ee massaažiteenus
16 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com kultuur
17 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com toitlustamine
18 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com käsitöö
19 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee lemmikloomad
20 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee raamatupidamine www.tulem.ee 
21 Jane Salu Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  Turundus- ja äriprojekti www.projektiagentuur.ee
22 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee lastehoid www.lastehoid.ee
23 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com mööbli tootmine www.kirst.ee
24 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com heategevus
25 Kaidi Kornak Saue Production OÜ kaidi@naisedraplamaal.ee toiduainetetööstus
26 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com mesindus
27 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TTRANS OÜ tahekaire@gmail.com toitlustamine
28 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee peokorraldus
29 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com kinnisvara arendus
30 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com tervisetooted
31 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com käsitöö kosmeetika
32 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke@hotmail.com alustav ettevõtja
33 Lea Erlemann Õnne Ilusalong                                                               Intarsia OÜ lea.erlemann@mail.ee  iluteenused                                                           puitmööbel ja detailid
34 Liivi Metsallik Ettevõte loomisel liivi.metsallik@hotmail.com alustav ettevõtja
35 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com graafika kunstnik www.madebalbat.com
36 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ info@rohelinepesumaja.ee pesumaja www.rohelinepesumaja.ee
37 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ                                                                    Spirulina OÜ maiu181@hotmail.com;  spirulinapasta@gmail.com vesiviljelus
38 Marge Raun Triom Grupp OÜ marge.raun@gmail.com disainmõtlemine /coach
39 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee õpilaste arendamine, õpilasfirmad
40 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com käsitöö
41 Marju Bachmann Bachmann ja pojad OÜ marju.bachmann@gmail.com käsitöö
42 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com põllumajandus
43 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com raamatupidamine
44 Merike Pappel AS SEB PANK pappel.merike@gmail.com  finantsasutus
45 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee heaolukeskus www.elujoukeskus.ee
46 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee käsitöö
47 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com toitlustamine
48 Reet Rebane ReTi peokorraldus OÜ reti.peokorraldus@gmail.com peokorraldus
49 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com enda kinnisvara üürile andmine ja käitus;
Sisearhitektuurne projekteerimine ja kujundamine.
50 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast sporditarvete ning kile ja kilekottide tootmine www.uniplast.ee
51 Rikka Toman Väärt Raplamaa Toode rikka.toman@gmil.com terapeut
52 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com käsitöö
53 Sigrid Keskküla Blessix OÜ blessixbeauty@gmail.com looduskosmeetika
54 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee mööbli tootmine www.harviker.ee
55 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee käsitöökommide tootmine www.minnasahver.ee
56 Siret Jakobson Everling OÜ siretjakobson@gmail.com reklaami vahendamine
57 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com; sündmuste korraldamine
58 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee finatsjuhtimine
59 Teele Ojasalu Ooperikino                                                                    MTÜ Arendusselts Koduaseme                             , Külaülikool teeleojasalu@gmail.com kultuurisündmused, kodanikualgatus https://www.facebook.com/ooperikino  https://www.facebook.com/mtykoduaseme  https://www.facebook.com/kylaylikool)
60 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com peokorraldus
61 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com raamatupidamine
62 Triinu Simkin Odedisain OÜ triinusimkin0@gmail.com käsitöö www.odedisain.ee
63 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee lemmikloomad
64 Viive Toomla Hiiepuu OÜ viive.toomla@tootukassa.ee käsitöö