Liikmed

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 23.04.2019

 

Meie ühingus on 61 liiget, saage tuttavaks meie ettevõtlike naistega

 

Ettevõtikud Naised Raplamaal MTÜ liikmed seisuga 23.04.2019.
Nr Nimi Organisatsioon E-post Telefon Tegevusvaldkond Koduleht
1 Andra Liibek Leyandra OÜ andraliibek@gmail.com 53444782 raamatupidamine  
2 Anne Nauri Dream Capital OÜ anne.nauri8@gmail.com 56256330 raha müük www.dreamcapital.ee
3 Annika Rannamets Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon annikanikonov@gmail.com 51 79 710 heategevus
4 Anu Matsoo Voore Tallid OÜ anu.matsoo@gmail.com 5146552 hobusekasvatus www.vooretallid.com
5 Ave Tislar Fleur OÜ ave@floris.ee 5063486 iluteenused www.floris.ee
6 Carmen Ennulo Candille OÜ carmen@candille.ee 53400459 lastemööbli valmistamine
7 Eli Sukles Eesti Töötukassa, OÜ Maze elisukles@gmail.com 5109463 sündmuste korraldamine
8 Elle Sirel Elle Sireli Juuksurisalong sirel.elle@mail.ee 5521515 iluteenused
9 Ene Laur Kehtna Elamu OÜ ene.laur@neti.ee 5265517 tervisetooted  
10 Epp Sussen Potipoiss OÜ epp.sussen@gmail.com 5201366 korstnapühkimisteenus
11 Gaida Kabral Vesiroosi Gümnaasium gaidake@gmail.com 5048345 tõlketeenus
12 Grete Peek BonaMed OÜ grete@abmedical.ee 5074549 meditsiiniseadmed  
13 Helgi Tuuga Adograaf OÜ helgi@adograaf.ee 5217854 reklaam, kujundus www.adograaf.ee
14 Heli Sillaots Traageldaja OÜ heli@traageldaja.ee 5150686 õmblusteenus
15 Ilme Vaagert FIE Massöör ilmeva@hot.ee 5267272 massaažiteenus
16 Ilvi Pere Matka Eestis OÜ ilvi.pere@gmail.com 53034191 kultuur
17 Inga Hermanson Joogikunsti OÜ ingahermanson40@gmail.com 5270394 toitlustamine
18 Ivi Sark Käsitööpood Süstik ivi.sark@gmail.com 5128931 käsitöö  
19 Jaanika Kuldmaa Kõik Sõbrale OÜ jaanika@snautser.ee 5073168 lemmikloomad
20 Jaanika Toomi Tulem RP OÜ tulem@tulem.ee 56212262 raamatupidamine www.tulem.ee 
21 Jane Salu Projektiagentuur OÜ jane@projektiagentuur.ee  53823380 turundusteenused www.projektiagentuur.ee
22 Janne Liidik Ridiradiralla OÜ janne@naisedraplamaal.ee 59047872 lastehoid www.lastehoid.ee
23 Kadi Kalda Anrein OÜ kadikalda1@gmail.com 5285309 mööbli tootmine www.kirst.ee
24 Kaia Karlep Headuse Puu MTÜ kaiakarlep@gmail.com 53543843 heategevus
25 Kaidi Mikkus Saue Production OÜ kaidi@naisedraplamaal.ee 55646248 finatsjuhtimine  
26 Kaire Puhkan Puhkan ja Pojad OÜ kaire.puhkan@gmail.com 5018072 mesindus  
27 Kaire Tähe Kaire Magus Maailm TATA TTRANS OÜ tahekaire@gmail.com 5137944 toitlustamine
28 Katarina Kadri Vanker Eesti Papagoi OÜ info@papagoi.ee 5065601 peokorraldus
29 Katrin Klaebo Bauagent OÜ katrin.klaebo@gmail.com 5100210 kinnisvara arendus
30 Katrin Polli Sydametee MTÜ, sydametee19@gmail.com 53486220 tervisetooted
31 Katti Lindeberg LoodusSPA OÜ lindebergkatti@gmail.com 5043999 käsitöö kosmeetika
32 Kristiina Tärno Palmer Grupp OÜ kiqsyke(ät)hotmail.com 58114824 alustav ettevõtja
33 Lea Erlemann P&J Partners OÜ, Õnne ilusalong lea.erlemann@mail.ee  53421037 iluteenused
34 Liivi Metsallik Ettevõte loomisel liivi.metsallik@hotmail.com 56485682 alustav ettevõtja
35 Made Balbat FIE Vabakutseline kunstnik made.balbat@gmail.com 5174958 graafika kunstnik
36 Maia Krikk-Jürgens Extracare OÜ hiirehaldjas@gmail.com 5067924 käsitöö www.rohelinepesumaja.ee
37 Maiu Kell-Kangur Maimar OÜ maiu181@hotmail.com 5278950 vesiviljelus
38 Margot Sarv Kohila Gümnaasium margotsarv@hot.ee 5525339 õpilaste arendamine
39 Maria Mettas TaevaniMaani Meistrikoda mariamettas@gmail.com 53413484 käsitöö
40 Marju Teiverlaur Maamehed OÜ marjut729@gmail.com 56211638 põllumajandus
41 Mary Mägi Mari Consult OÜ hermann.mary@gmail.com 53460889 raamatupidamine
42 Merike Pappel AS SEB PANK pappel.merike@gmail.com  5144137 finantsteenused
43 Piia Kõverik Rapla Elujõu Keskus piia.koverik@mail.ee 53481347 esoteerika  
44 Piibe Piibur-Sermann Piibe Meistrikoda (OÜ Eurosoft) piibepiibur@hot.ee 5082188 käsitöö  
45 Reelika Kuusemäe Reelika Köök & Kook OÜ Reelika.Kuusemae@gmail.com 55937358 toitlustamine
46 Regina Jakobson Rejaaro OÜ jakobson.regina@gmail.com 5151981 raamatupidamine
47 Riina Kivi OÜ Uniplast riina@uniplast 5512398 plasttooted, sporditarbed www.uniplast.ee
48 Rikka Toman Väärt Raplamaa Toode rikka.toman@gmil.com 55524448 terapeut
49 Rita Luugima Melii OÜ ritaluugima@gmail.com 5231299 käsitöö
50 Sigrid Keskküla Blessix OÜ blessixbeauty@gmail.com 5123193 looduskosmeetika
51 Siiri Tamm Harviker OÜ siiri@harviker.ee 5074464 mööbli tootmine www.harviker.ee
52 Siret Elmi Minna Sahver OÜ info@minnasahver.ee 5048928 käsitöökommide tootmine www.minnasahver.ee
53 Siret Jakobson Kapi Kass OÜ siretjakobson@gmail.com 5029247 käsitöö, vineerist tooted lastele
54 Taagi Tellus Ekspress Meedia AS tellustaagi@gmail.com; 53737154 sündmuste korraldamine
55 Taimi Nõlvak RMK taimi.nolvak@rmk.ee 5142145 finatsjuhtimine
56 Teele Ojasalu MTÜ Arendusselts Koduase teeleojasalu@gmail.com 53306188 ooperikino
57 Tiiu Penter ReTi peokorraldus OÜ tiiupenter@gmail.com 53437825 peokorraldus
58 Triin Jakk Arvelaud OÜ triin.jakk@gmail.com 5025094 raamatupidamine
59 Triinu Simkin Odedisain OÜ triinusimkin0@gmail.com 59119122 käsitöö www.odedisain.ee
60 Varju Kuusemets Raplamaa Koerteklubi MTÜ varju@hot.ee 5133977 lemmikloomad
61 Viive Toomla Hiiepuu OÜ viive.toomla@tootukassa.ee 59119122 käsitöö